Dětská 7 zonová matrace LEAH 160x90 Výška 14 cm

Dětská matrace LEAH je opatřena profilovanou 7mi zónovou HR H30 pěnou, která je tvořena miliony bublinek čímž zajišťuje perfektní přizpůsobení tělu a zaručuje pohodlný spánek vašich dětí

7 - 21 prac. dní
Kód: 99540
2 340 Kč –31 % 1 610 Kč 1 330,58 Kč bez DPH
Kategorie: Matrace
Záruka: 2 roky
leah
2 340 Kč –31 %

Dvakrát rychleji se vrací do své původní polohy, což znamená, že velmi rychle reaguje na změnu polohy těla. Výhodou této matrace je také dokonalá ventilace - průtok vzduchu znemožňuje rozvoji plísní. Odolnost pěny HR se ukazuje jako o 40% vyšší než u tradiční polyuretanové pěny o té samé hustotě. Je charakteristická zvýšenou elasticitou, která značně zvýší pohodlné spaní a také zvyšuje životnost matrace.

polyuretanovka-perugia

7-zonová profilovaná HR pěna N2538 – se zvýšenou tuhostí a pružností. Díky své pružnosti má zvýšenou propustnost vzduchu a dvojnásobnou rychlost obnovy tvaru, než běžné pěny.

wysokoelajstyczna-rovigo

Potah – antialergický, se zipem, který pomáhá udržovat hygienu. Zabraňuje průniku nečistot, chrání před vniknutím bakterií, hub, plísní a roztočů. Je vyroben z hypoalergenního materiálu, který je velmi příjemný na dotek a je opatřen zipem obvodu. Samotný potah pereme maximálně na 40°C. Vzhled struktury textilií a způsob prošívání potahu se může lišit od zobrazení na fotografiích.

Potah

 PRUŽINY BONELL - cca 130 vysoce kvalitních pružin na m2.Vyznačují se vysokou pružností,díky které je matrace vhodná pro osoby v širokém rozsahu hmotnosti.Navíc zajišťují správnou cirkulaci vzduchu uvnitř matrace.

Tuhost matrace: H2 -středně měkká

Výška matrace: 15 cm

Oboustrana matrace: Ano

Nosnost matrace: 120 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: