Matrace ALGOT LATEX Výška 21 cm

ALGOT matrace s latexem , má 4x větší počet pórů než je u obvyklého latexu, zlepšuje cirkulaci vzduchu, optimálně se přizpůsobí tvaru těla a poskytuje ortopedickou podporu,  reguluje teplotu při spánku. Je mimořádně odolná a silně antialergická. Jedná se o moderní novinku vyrobenou novou technologií a materiálem.

Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
5 - 15 prac. dní 5 - 15 prac. dní 5 - 15 prac. dní 5 - 15 prac. dní 5 - 15 prac. dní 5 - 15 prac. dní 5 - 15 prac. dní Zvolte variantu
Kód: 36453/80 36453/90 36453/100 36453/120 36453/140 36453/160 36453/180 Zvolte variantu
5 830 Kč 6 470 Kč 7 110 Kč 8 380 Kč 9 670 Kč 10 940 Kč 12 210 Kč od 5 830 Kč 4 818,18 Kč bez DPH 5 347,11 Kč bez DPH 5 876,03 Kč bez DPH 6 925,62 Kč bez DPH 7 991,74 Kč bez DPH 9 041,32 Kč bez DPH 10 090,91 Kč bez DPH od 4 818,18 Kč bez DPH
Kategorie: Nábytek
Záruka: 2 roky

ALGOT matrace s latexem , má 4x větší počet pórů než je u obvyklého latexu, zlepšuje cirkulaci vzduchu, optimálně se přizpůsobí tvaru těla a poskytuje ortopedickou podporu,  reguluje teplotu při spánku. Je mimořádně odolná a silně antialergická. Jedná se o moderní novinku vyrobenou novou technologií a materiálem.

Základem matrace je velmi kvalitní energická studená pěna Nawapur, která čerpá svou sílu z přírody, zatímco standardní matrace jsou čistě chemické. Matrace NAWAPUR® obsahuje nejméně 22% ricinového oleje v každém jádru. Léčivé vlastnosti ricinového oleje jsou po staletí známé jako léčivé činidlo jak v dávné Indii, tak v Egyptě. Cenný rostlinný olej je zdrojem energie jak pro duši, tak pro tělo, což poskytuje zdravý a léčebný spánek. Poprvé v historii pěny jsou na výrobu použity materiály z obnovitelných surovin, přispívající k ochraně ropných zdrojů. Pěna NAWAPUR®, která je šetrná k životnímu prostředí, je extrémně pružná a odolná vůči deformaci a díky svým speciálním pórům zajišťuje vynikající cirkulaci vzduchu a vynikající komfort. Zvláště doporučená pro alergiky kvůli vysokému obsahu rostlinných olejů, má jemnou a hladkou texturu a je velmi příjemná na dotek.

bio-nawapur-1

Na horní straně matrace je použita inovativní pěna Clima Convoluted Rolls. Jedná se o novodobý latex, který kombinuje provedení a struktůru, ta umožňuje materiálu výborně dýchat, navíc neabsorbuje vlhkost. Clima latex se přizpůsobí tvaru těla, poskytuje ortopedickou podporu a také reguluje teplotu, aby se zabránilo přehřátí a hromadění vlhkosti. Obsahuje čtyřikrát větší počet pórů, než u obvyklého latexu, což umožňuje lepší cirkulaci vzduchu. Během jedné noci člověk může ztratit kolem půl litru vody, Clima-latex optimalizuje absorpci a odpařování vlhkosti, díky tomu poskytuje pohodlné spací prostředí. Má výborné antialergické vlastnosti a zabraňuje výskytu roztočů.

convoluted

Na druhé straně matrace je použit latex Blue Ocean. Hlavní vlastností je zajištění odpovídající termoregulace během spánku. Systémové gelové kapsle absorbují teplo vyzařované z těla, přičemž sníží množství pronikání vlhkosti do vnitřního prostoru matrace. Studie ukazují, že snížení tělesné teploty během spánku může výrazně zlepšit kvalitu odpočinku. Krom toho, se latex Ocean Blue dokonale přizpůsobí tvaru těla, je vysoce odolný a flexibilní, jeho speciální větrací kanálky zajišťují optimální proudění vzduchu. Je charakterizována jako protiplísňová s antibakteriálnímii vlastnostmi.

Ocean Blue Latex patřící k druhu Talalay latexu, je to technologicky vyspělý materiál, který je vyroben za použití moderní technologie. Výroba latexu Talalay začíná promícháváním přírodního latexu a gelových kapslí ve speciálním mixéru. Technologie míchání je velmi důležitou součástí celého výrobního procesu. Hotová a provzdušněná hmota se rovnoměrně rozdělí ve vakuovém prostředí. Tento postup umožňuje udržovat homogenní buněčnou strukturu k další fázi použití.

ocean-blue

Potah – antialergický, se zipem, který pomáhá udržovat hygienu. Zabraňuje průniku nečistot, chrání před vniknutím bakterií, hub, plísní a roztočů. Je vyroben z hypoalergenního materiálu, který je velmi příjemný na dotek a je opatřen zipem obvodu. Samotný potah pereme maximálně na 40°C. Vzhled struktury textilií a způsob prošívání potahu se může lišit od zobrazení na fotografiích.

Potah

Tuhost matrace: H3 - STŘEDNĚ TVRDÁ

Výška matrace: 21cm

Oboustrana matrace: Ano

Nosnost matrace: 120kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: